Patrycja Roszczyniała

Podejmuję się prowadzenia Twoich spraw sądowych w wypadku, gdy wierzę w zrealizowanie umówionego celu.

 

Adwokat Patrycja Roszczyniała jest wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Pomorską Izbę Adwokacką pod nr 3730. Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Uczestniczka Kolegium Doktorskiego na WPIA Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła szkolenie z mediacji organizowane przez Pomorską Izbę Adwokacką we współpracy z Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. W 2022 roku rozpoczęła studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego na Uniwersytecie Gdańskim.

Twoja_sprawa__jest_dla_nas_ważna

Twoja sprawa jest dla nas ważna

W naszej kancelarii adwokackiej cenimy sobie wzajemne zaufanie jako fundament skutecznej i profesjonalnej obsługi

 

Nasze podejście do każdej sprawy opiera się na indywidualnym podejściu do klienta oraz budowaniu długoterminowych relacji opartych na zaufaniu. Jesteśmy świadomi, że problemy prawne mogą być stresujące i trudne do przejścia dla naszych klientów, dlatego podejmujemy wszelkie działania, aby zapewnić im pełne wsparcie, zrozumienie oraz pomoc w trudnych sytuacjach. Nasze usługi opierają się na kompleksowej i skutecznej pomocy prawnej, ale także na transparentnej i rzetelnej komunikacji z klientem, aby zapewnić im spokój i pewność, że ich sprawa jest w dobrych rękach. Oferujemy nasze doświadczenie, wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim budujemy relacje oparte na zaufaniu, aby osiągnąć najlepsze wyniki dla naszych klientów.

O_Kancelarii

O Kancelarii

Kancelaria adwokacka Patrycji Roszczyniała oferuje kompleksową obsługę prawną firm, spółek oraz klientów indywidualnych. Usługi świadczymy zarówno mieszkańcom Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot), pobliskich miejscowości (Rumia, Wejherowo, Kartuzy, Starogard Gdański, Tczew) jak i prowadzi sprawy klientów w Sądzie Rejonowym, Okręgowym, Apelacyjnym oraz w Prokuraturze poza Trójmiastem – na terenie całego kraju. Nasze usługi obejmują różnorodne dziedziny prawa, w tym prawo cywilne, rodzinne, spadkowe, administracyjne oraz medyczne.

Sprawdź specjalizacje
Skontaktuj się ze mną

Bądź na bieżąco

Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Adres

Śląska 21, 81-319 Gdynia

E-mail

kancelaria@roszczyniala.com

Zadzwoń

+48 798 617 669